Flora Praszka Zboża ozime - Flora Praszka

TeamViewer Portable.... Poczta - Flora....

Zboża ozime

Bardzo ważny jest……       WYBÓR ODMIANY !!

bezzdjecia

                   Produkcja kwalifikowanego materiału siewnego zbóż o wysokiej jakości wymaga zarówno posiadania nowoczesnego sprzętu, jak i dużej wiedzy i ogromnego zaangażowania ze strony ludzi uczestniczących w długim procesie produkcji.

                   Nakłady inwestycyjne poniesione na stworzenie nowoczesnych linii technologicznych, laboratorium oraz stosowane środki produkcji, sprawiają, że zaplecze techniczne stanowi znakomitą podstawę dla efektywnej i stojącej na europejskim poziomie produkcji materiału siewnego. Ponadto świadomość istoty procesu produkcji jako całości oraz każdego z jego etapów zapewniamy, że nasza bezkompromisowość, pełen profesjonalizm oraz ambicja dostarczania na rynek najlepszych produktów są gwarantami osiągnięcia oczekiwanego przez nas wszystkich rezultatu – WYSOKIEJ JAKOŚCI KWALIFIKOWANEGO MATERIAŁU SIEWNEGO ZBÓŻ.

                      Oferując odmiany najpopularniejszych gatunków zbóż o zróżnicowanym profilu użytkowym i agronomicznym, pochodzących od uznanych hodowców, wierzymy, że w połączeniu z posiadanymi zasobami technologicznymi i ludzkimi sprostamy Państwa oczekiwaniom ku obustronnej satysfakcji.

bezzdjecia

Zboża ozime w ofercie Flora sp z o.o. :

PDF-Icon COLONIA

PDF-Icon JOKER

PDF-Icon URBANUS

PDF-Icon PLATIN

PDF-Icon POTENZIAL

Linia technologiczna do produkcji nasion w Ciecierzynie:

Zdjęcie0034Zdjęcie0035