Flora Praszka Ubezpieczenia i Dotacje - Flora Praszka

TeamViewer Portable.... Poczta - Flora....

Ubezpieczenia i Dotacje

Działamy na rynku od 2008 roku, świadcząc kompleksowe usługi dla rolnictwa.

Nasze działania realizowane są w ramach działów:

 • » DOTACJA – pozyskiwanie funduszy z UE oraz programów krajowych.Od wielu lat nasi Klienci otrzymują na swoje pomysły dotacje w ramach:– Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich;– Programu Operacyjnego „Ryby”;– Regionalnych Programów Operacyjnych właściwych dla miejsca realizacji operacji;

  – Narodowego oraz Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska;

  – Programów Krajowych;

  O naszej dobrej pracy świadczą setki zrealizowanych inwestycji

 

 • » USŁUGI BROKERSKIE – możliwość ubezpieczenia na najlepszych warunkach w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym. Na rynku ubezpieczeń działamy od lat – początkowo jako agent a następnie multiagent. Obecnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów jesteśmy firmą brokerską mogącą optymalnie dobrać ubezpieczenie pod ich nie raz specyficzne potrzeby. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach majątkowych: firm, rolnych oraz jednostek sektora finansów publicznych.

 

 • » PRODUKTY FINANSOWE – pośrednictwo kredytowe i leasingowe wraz ze sporządzaniem biznesplanów oraz źródła finansowania zakupów środków do produkcji rolnej. W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem rolnym, pośredniczymy na nim w zawieraniu umów kredytowych oraz leasingowy. Współpracujemy z bankami, które oferują kredyty preferencyjne w rolnictwie. Ponieważ naszą dewizą jest kompleksowa obsługa naszych klientów, sporządzamy biznesplany będące załącznikiem do wniosków kredytowych.

 

 • » USŁUGI KSIĘGOWE – prowadzenie ksiąg rachunkowych, pełna księgowość. Naszym wybranym, stałym klientom rzetelnie prowadzimy księgi rachunkowe oraz świadczymy nieodpłatne doradztwo podatkowe. Klient mają stałą i pełną informację o sytuacji finansowej swojej firmy.

 

 • » DORADZTWO ROLNICZE – ocena dostosowania gospodarstw rolnych do norm UE, rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki naszej wiedzy rolnicy unikają kłopotów i sankcji. Wiemy jak ma wyglądać wzorowe gospodarstwo rolne i potrafimy do tego doprowadzić. To nie jest drogie.

 

                          Naszą działalność rozpoczynaliśmy pod nazwą „Flora” Sp. z o.o. uzyskując w czerwcu 2009 roku uprawnienia w Komisji Nadzoru Finansowego jako agent ubezpieczeniowy, a następnie jako multiagent. Od marca 2010 posiadamy akredytację Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na świadczenie usług doradczych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W lipcu 2013 roku nastąpiła zmiana nazwy firmy na „Grant” Sp. z o.o. oraz przekształcenie w brokera ubezpieczeniowego, co ma na celu zapewnić naszym klientom kompleksową usługę.

 bezzdjecia

WIĘCEJ INFORMACJE ZNAJDZIESZ → www.grant.opole.pl