Flora Praszka Materiał siewny - Flora Praszka

TeamViewer Portable.... Poczta - Flora....

Materiał siewny

Dział Nasion Flora Sp. z o.o. zajmuje się reprodukcją, zakupem oraz sprzedażą materiału siewnego. W zakresie reprodukcji współpracujemy z renomowanymi hodowcami zarówno z Polski jak i z zagranicy. Produkcja odbywa się w gospodarstwach posiadających wieloletnią tradycję nasienną, dysponują specjalistycznymi urządzeniami do czyszczenia, zaprawiania i konfekcjonowania materiału siewnego.

                     Starannie dobieramy odmiany pod względem najważniejszych dla danego gatunku cech: plonowania, odporności na suszę, zimotrwałości, zdrowotności oraz wymagań glebowych. We współpracy z wybranymi gospodarstwami prowadzimy własne doświadczenia zlokalizowane na terenie działalności firmy, w których rolnicy mogą obejrzeć proponowane przez nas odmiany oraz zapoznać się z technologią ich uprawy. Dbamy, aby dostarczane przez nas nasiona były najwyższej jakość. Oferujemy tylko oryginalne, certyfikowane nasiona pochodzące z najlepszych źródeł.

             Oprócz materiału siewnego z własnej reprodukcji, oferujemy, materiał siewny najlepszych odmian sprawdzonych i zarejestrowany przez COBORU  oraz pochodzący ze Wspólnotowego Katalogu Odmian (CAA):

 • » rzepaki jare i ozime,
 • » zboża jare i ozime,
 • » mieszańce kukurydzy nasiennej → odmiany polskie i zagraniczne,
 • » mieszanki traw → krajowe i zagraniczne,
 • » lucerny,
 • » nasiona roślin poplonowych.
 bezzdjecia

Kontakt z Działem Nasion Flora Sp. z o.o.

ul. Kopernika 15, 46-320 Praszka
»  34 / 359 11 89 wew. 18        » +48 785 298 753        »  +48 663 868 401